Untitled 1
 
Canada CIIS Immigration Services
   
Untitled 1

خدمات مهاجرتی:
شرکت Capital International Immigration Services یک دفترمهاجرتی با مدیریت خانم فریبا نامورراد کارشناس مهاجرت می باشد. این شرکت در تورنتوی کانادا با هدف ارائه خدمات به متقاضيان اخذ اقامت كانادا، و یا تحصیل در کانادا تاسيس گردیده است. خانم فریبا نامورراد فارغ التحصیل رشته مهاجرت از کانادا بوده و دارای سال ها تجربه همکاری با وکلای کانادایی در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا می باشد. خانم فریبا نامورراد همچنین عضو مهمترین انجمن های حرفه ای امور مهاجرت به کانادا به شرح ذیل است:


عضو رسمی جامعه مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R416239
عضو رسمی Canadian Migration Institute
عضو انجمن مشاوران حرفه اي مهاجرت در کانادا (CAPIC)
عضو انجمن مشاوران مهاجرتی ایرانی- کانادایی (ICAIC)
Commissioner for Oaths; Quebec

شرکت Capital International Immigration Services با همکاری تیمی از متخصصین رشته های مختلف، دارای سال ها تجربه در فراهم آوردن امکان اقامت دایم کانادا برای متقاضیان واجد شرایط می باشد. موکلین عمده این شرکت، متخصصین رشته های مختلف، مدیران، صاحبان مشاغل آزاد، و افراد علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا می باشند. همچنین علاقمندان به تحصیل در کانادا در کلیه مقاطع تحصیلی می توانند از خدمات اخذ پذیرش تحصیلی، و ویزای دانشجویی این شرکت استفاده نمایند.

شرکت Capital International Immigration Services نماينده رسمی شرکت مالی و سرمایه گذاری Desjardins برای برنامه سرمایه گذاری استان در کبک و دولت فدرال می باشد. پرونده های متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا و همچنین برنامه های سرمایه گذاری استانی در این شرکت زیر نظر خانم فریبا نامورراد و توسط تیمی از حسابداران خبره ایرانی- کانادایی برای تهیه صورت های حسابداری و تهیه بیزنس پلن (Business Plan) و متخصصین امور مالی برای تهیه گزارشات مالی و سرمایه گذاری (Financial Portfolio) انجام می گیرد. به همین دلیل تمامی پرونده های سرمایه گذاری این شرکت بسیار دقیق و در بسیاری از موارد، نیز نیاز به مصاحبه ندارند.

خدمات دانشجویی (www.skyneteducation.com)skynet education

شرکت Skynet Education Inc یک شرکت مشاوره ای تحصیلی می باشد. این شرکت با مدیریت دکتر جواد صادق زاده و با همکاری دفترمهاجرتی خانم فریبا نامورراد Capital International Immigration Services فعالیت می نماید. خدمات مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش، و ویزاهای دانشجویی این شرکت سال ها تحت شرکت خدمات مهاجرت فریبا نامورراد ارایه می گردیده است که با توجه به توسعه فعالیت ها و با هدف ارائه خدمات جامع تراکنون تحت شرکت Skynet Education ارایه می گردد.

مدیریت این شرکت با تجربه سال ها تحصیل و تدریس در کانادا، آشنایی کاملی با سیستم آموزشی و پذیرش دانشجوی بین المللی در کانادا دارد.

شرکت Skynet Education نماینده تعدادی از دانشگاه ها، دبیرستان ها و کالج های کانادایی و آمریکایی برای جذب دانشجوی ایرانی می باشد. با این حال دامنه خدمات این شرکت شامل اخذ پذیرش از کلیه مراکز آموزشی کانادا و آمریکا نیز می گردد. موکلین این شرکت در کنار خدمات پذیرش دانشجویی می توانند از خدمات شرکت مهاجرتی Canada CIIS نیز با تخفیف ویژه مانند گذشته بهره مند گردند.خدمات مهاجرتی به متقاضیان اخذ اقامت دایم کانادا توسط شرکت CIIS ارایه می شود. مدیریت این شرکت بر عهده خانم فریبا نامورراد کارشناس رسمی مهارج به کانادا و استان کبک می باشد. خانم فریبا نامورراد فارغ التحصیل رشته مهاجرت از کانادا بوده و دارای سال ها تجربه در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا می باشد. این شرکت عضو مهمترین انجمن های حرفه ای امور مهاجرت به کانادا است.

شرکت Skynet Education و Capital International Immigration Services دارای تیمی از متخصصین رشته های مختلف با دارای سال ها تجربه در زمینه تحصیل و اقامت دایم کانادا می باشد. موکلین این شرکت شامل دانشجویان، متخصصین رشته های مختلف، مدیران، صاحبان مشاغل آزاد، و افراد علاقمند به تحصیل و سرمایه گذاری در کانادا می باشند.

شرکت Skynet Education اطلاعات مناسب و رایگانی را به صورت خبرنامه و مقاله در زمینه های تحصیل، مهاجرت، و زندگی در کانادا و آمریکا در اختیار علاقمندان قرار می دهد. برای تماس با ما می توانید با تلفن رایگان ما از ایران و یا با ایمیل همکاران این شرکت در تهران و کانادا تماس بگیرید


شرکت Capital International Immigration Services و Skynet Education اطلاعات مناسب و رایگانی را به صورت خبرنامه و مقاله در زمینه های مهاجرت، تحصیل، کار، امور اقتصادی، و زندگی در کانادا در اختیار علاقمندان قرار می دهد. برای تمای با ما می توانید با تلفن رایگان از ایران و یا با ایمیل با همکاران این شرکت در تهران و کانادا تماس بگیرید. سوالات خود در زمینه امور مهاجرتی و تحصیلی در کانادا مطرح نمایند. تلفن های ارتباط با این دفتر و ایمیل ما را می توانند با مراجعه با این صفحه پیدا کنید.

CSIC_MembershipCMI
Desjardins_FederalDesjardins_Quebec
CAPICICAIC
   
   
Untitled 1
 
 
 

 
Untitled 1
بازدید، زندگی، کار و تحصیل در کانادا چگونه برای مهاجرت اقدام کنید؟ بهترین روش های مهاجرت به کانادا
خدمات ما به تازه واردین به کانادا
لینک های کاریابی و دریافت مدارک اقامتی
تحصیل در کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی
دوره های زبان انگلیسی و فرانسه
درخواست ویزای دانشجویی
بازدید از کانادا و ویزای توریستی
فریبا نامورراد، کارشناس رسمی مهاجرت
خدمات ما برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا
ارزیابی رایگان شرایط شما برای مهاجرت به کانادا
مهمترین سوالات مهاجرتی به کانادا
آمادگی برای شرکت در مصاحبه سفارت کانادا
تماس با ما برای مشاوره رایگان
آنچه باید در مورد کانادا بدانید
سرمایه گذاری در کانادا
اقامت در استان های کانادا
مهاجرت افراد تحصیل کرده وحرفه ای
اخذ اقامت کبک برای سرمایه گذاران
مهاجرت افراد متخصص به کبک